Kariera

HSB kształtują ludzie – koordynatorzy, konsultanci, coachowie, trenerzy, asystenci. Osoby, które mają różne pasje, doświadczenia, są ekspertami w różnych obszarach i każdy z nich podąża własną ścieżką rozwoju, ale w HSB stają się jednym efektywnym zespołem. Zespołem, który wyznaje wspólne wartości, działa według tych samych standardów pracy i jest otwarty na zmiany.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Zespołu i współtworzyć HSB – skontaktuj się z nami!

W HSB dajemy pracownikom możliwość wykorzystania potencjału, realizowania własnych projektów i pomysłów, a także wieloaspektowego rozwoju. Proponujemy Ci rozwój i współpracę w charakterze:

  • Koordynatora Sprzedaży

Dynamiczne stanowisko dla osób z inicjatywą, zorientowanych na osiąganie celów, dla których kontakt z Klientem to podstawa działania. Jako Koordynator Sprzedaży będziesz rozwijać się dwutorowo – w kierunku sprzedaży, ale i HR-u.
W HSB Koordynator Sprzedaży to dla Klienta świadomy doradca i partner w rozmowach. W tym celu poznasz portfolio usług HSB, by wiedzieć, jak poszczególne rozwiązania funkcjonują i co dają organizacji.

  • Konsultanta, Trenera, Coacha

Osoba wchodząca w skład Zespołu Merytorycznego HSB i realizująca (indywidualnie lub w zespole) projekty z zakresu doradztwa i rozwoju. Jeżeli jesteś np. business coachem, trenerem sprzedaży lub ekspertem w wartościowaniu stanowisk i chcesz doskonalić się wyłącznie w tym obszarze, w HSB będziemy proponować Ci udział wyłącznie w projektach z interesującego Cię tematu.
Natomiast jeśli chcesz rozwijać się w kilku obszarach – w HSB również jest to możliwe! Niezależnie od zakresu współpracy, jej podstawą jest chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz otwartość na nowe rozwiązania.

  • Asystenta

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem. Asystent to osoba, która wspiera działania – w zależności od swojego potencjału i preferencji zawodowych – sprzedażowych, doradczych, PR-owych lub administracyjnych.