III HR Trends for Pharma 2016 – HSB Partnerem!

III HR Trends for Pharma 2016 – HSB Partnerem!

Zbliża się weekend, natomiast my pracujemy pełną parą i właśnie spieszymy z informacją, że nasza firma 16 marca 2016 r. bierze udział w III HR Trends for Pharma 2016, jako jeden z Partnerów tego przedsięwzięcia. Będziemy moderatorami stolika tematycznego Jak budować mocny i stabilny „zasób talentów” w organizacji – sprawdzone rozwiązania.

Konferencja odbędzie się po raz trzeci, gdzie zostaną zebrani praktycy HR z sektora farmaceutycznego, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem specjalistycznym z gronem dyrektorów i liderów HR. Prelegentami będą m.in. Anna Klimaszewska – HR Business Partner dla regionu Europy Centralnej i Wschodniej Google, Katarzyna Goławska Członek Zarządu, Polfa Warszawa, Dyrektor ds. Integracji w Pionie Rozwoju Korporacyjnego i HR Grupa Polpharma oraz wielu innych ekspertów.

Serdecznie zapraszamy na konferencję i do naszego stolika. Zapewnimy Wam nie tylko miłe spotkanie z naszymi Konsultantami, ale również konkretne i merytoryczne rozmowy, zarówno podczas konferencji, jak i po niej.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.